Nabij het recreatiegebied “Ruigenhoeksepolder” voor sport, spel en natuur ligt op loopafstand in Overvecht deze hoekwoning aan de Jasondreef.
De Jasondreef is één van de straten in deze buurt die vernoemd is naar de goden uit de Griekse Mythologie.
De ligging van de woning is gezamenlijk met de aangrenzende Cupidodreef in het autovrije gedeelte van deze wijk. Dit betekent maximale rust en veiligheid voor uzelf en opgroeiende kinderen die naar hartenlust kunnen spelen bij de speeltoestellen die op een steenworp afstand van de woning liggen. De bomenrij die door de gemeente is geplaatst maakt het plaatje van een idyllische woonwijk voor jonge gezinnen helemaal af.
Er zijn diverse winkels en een treinstation op loopafstand. Ook om verschillende scholen en het ziekenhuis te bezoeken hoeft u de auto niet te pakken en kunt u deze lopend bereiken.
Drie straten verderop begeeft u zich in no-time met de auto op de A27.
Indeling :
Begane grond: entree / hal, toilet, kelderkast, dichte keuken met achterdeur naar royale achtertuin met vrijstaande stenen schuur, doorzonkamer met kunststof kozijnen;
Eerste verdieping: 3 slaapkamers, douche met vaste wastafel, ruime bergruimte met cv + extra bergruimte boven de trap
Deze woning is uitermate geschikt voor starters en jonge gezinnen die graag hun huis naar eigen wens willen verbouwen en opknappen.
Bijzonderheden :
– Kunststof kozijnen in de gehele woning
– Woningbouwvereniging Mitros heeft in de jaren 90 gezorgd voor gevelbeplating en isolatie, dakisolatie en dubbel glas in de gehele woning
– CV ketel Remeha uit 2007
– De eigendom van de woning is belast met erfpacht maar deze is eeuwig durend afgekocht!!
Bent u geïnteresseerd en wilt u deze woning bezichtigen? Belt u dan gerust voor een afspraak!