De Torenflat is in 1976 gebouwd, heeft negentien verdiepingen en biedt ruimte aan 484 woningen.
De naam verwijst naar de hoogte van het gebouw en is in de weide omgeving zichtbaar.
De flat is opgedeeld in zowel huur- als koopappartementen.
Onderaan de flat is een medisch centrum gevestigd, waarbij onder andere huisartsen, een fysiotherapeut, een apotheek, een psycholoog en diëtist zijn gevestigd. Ook bevindt zich er een wijkcentrum, waar regelmatig activiteiten voor de hele buurt (de Laan van Vollenhove én de Pedagogenbuurt) worden georganiseerd.
In dit gerenoveerde flatgebouw mogen wij u aanbieden een modern en goed onderhouden tweekamerappartement, op de derde woonlaag.
Het appartement heeft een efficiënte indeling, waardoor er naast een slaapkamer nog een extra werkkamer is gerealiseerd in de loggia.
De lichte woonruimte en de moderne keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur maken het geheel compleet.
Dankzij het verzorgde afwerkingsniveau is dit appartement direct te betrekken en uitermate geschikt voor starters.
Omgeving:
In de wijk is een zeer compleet wijkwinkelcentrum aanwezig met onder andere een Jumbo, Kruidvat, kapper, snackbar en pinautomaat.
De bereikbaarheid is goed. Er is een zeer goede busverbinding naar de stad Utrecht alsmede het Utrecht Science Park. Direct onder het gebouw bevindt zich een opstapplaats.
Ook met de fiets ben u in slechts 15 minuten op het Science Park.
De uitvalswegen richting de snelweg zijn snel en eenvoudig bereikbaar.
Complex:
Je komt binnen via de verzorgde, afgesloten entree met video-intercom en brievenbussen. Bezoekers krijgen enkel toegang via bewoners.
Met de lift of het trappenhuis bereik je sportief of comfortabel de derde verdieping.
Indeling appartement:
Entree, berging, separaat toilet en toegang tot de woonkamer, badkamer en slaapkamer. In de ruime woonkamer (ca. 40m2) is de open keuken. De keuken heeft een L- vormige opstelling en is in november 2023 vernieuwd. Tevens is de keuken voorzien van een Bora inductie vierpits kookplaat met afzuiging, Aqua hot water(kook)kraan, vaatwasser en combi oven. Vanuit de woonkamer is de loggia te bereiken welke is ingericht als werkkamer. Een fijne slaapkamer en badkamer welke is gerenoveerd waarbij alle aansluitingen in de muur zijn weggewerkt en in 2023 voorzien van nieuw badkamermeubilair, inloop douche en mengkraan met regendouche.
In de onderbouw van het complex is er nog een separate berging.
Parkeren:
Direct aan de flat zijn 4 verschillende parkeerplaatsen.
P1 en P2 zijn overdekt en kosten €79,- per maand.
P3 (parkeerdek voorzijde, kijk je op uit vanaf het appartement) kost €49,- per maand.
P4 (parkeerdek aan de achterzijde) kost € 42,- per maand.
Op twee minuten loopafstand zijn er gratis parkeerplekken.
Bijzonderheden:
– bouwjaar 1976
– energielabel B
– het hele appartement is voorzien van HR beglazing
– moderne keuken uit 2023
– balkon gelegen op het oosten
– in de onderbouw is de inpandige privé berging van ca 5 m2
– mogelijkheid tot huren van parkeerplaats naast het gebouw
– maandelijkse bijdrage aan de VvE is € 288, 62 per maand (incl. stookkosten) verwarming middels blokverwarming, hiervoor betaalt u een voorschot van € 70,20 per maand, op de radiatoren zijn tussenmeters geplaatst waardoor het werkelijke gebruik wordt berekend
– warm water d.m.v. een boiler (Inventum, eigendom)
– in het complex is een huismeester aanwezig